پیدا کردن فرصت های لینک بیلدینگ

یکی از روشی که در بهینه سازی سایت تاثیر داره، است. در وقتی که شما می خواید از این راه استفاده کنین اول باید سایت خود رو بررسی کنین و مطمئن شید که سایت شما محتوای مناسب و کافی داره. هم اینکه به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که بروزرسانی سایت در موفقیت در اهمیت زیادی داره. روشای مختلفی واسه لینک بیلدینگ هست مثل:

سئو

۱- در سایت خود محتوایی تولید کنین که بکر و تازه بوده و کیفیت مناسب داشته باشه.
۲- محتوای سایت خود رو به صورت منظم بروزرسانی کنین.
۳- در بیشتر سایتا، قسمتی به نام گفتگو هست پیشنهاد می کنیم که رو در این قسمت انجام بدین.
در وقتی که می خواید لینک سازی انجام بدین، یه برنامه منظم مشخص کنین و براساس ان پیش برید. مثلا اینکار که تو یه روز ۵ لینک و در روز دیگه ۲۰ لینک بسازین، اشتباهه.

‫موتورهای جستجو به بک لینکا واسه تعیین قابل اعتماد بودن و‬ معتبر بودن استناد میکنن‬ و واسه رسیدن به یه وضعیت‬ خوب، باید حواستون به فرصتهای لینک بیلدینگ باشه. یه راه آسون واسه پیدا کردن فرصتهای جدید، تحلیل لینکهای‬ وب سایتهای دیگه در رتبه بندی عبارت کلیدی هدفه.‬ منطق این موضع خیلی ساده س! به این صورت که‬ اگه صفحه وبی واسه کلید واژه‬ هدف رنک خوبی دریافت کنه‬ باید لینک برگشتی و خوبی هم داشته باشه.‬ با بررسی اون لینکها، ما باید‬ بعضی از لینکها که به دنبالش میریم رو پیدا کنیم‬ تا رتبه بندی سایت بهتر کرده شه.‬ بزارید مثالی بزنم، فرض کنین‬ که ما میخوایم فرصتهای ساخت لینک جدیدی واسه‬ عبارت “طراحی سایت” پیدا کنیم.‬

بک لینک

در قدم اول باید به گوگل‬ رفته و اون عبارت رو جستجو کنین‬ یافته های برتر به خاطر بهینه سازی‬ که انجام دادن در رتبه بالا قرار می گیرن‬ ولی دلیل دیگه رنک گیری خوب اونا به خاطر‬ لینکهای خوبیه که به اون اشاره کردن.‬ ما میخوایم بفهمیم که کی‬ به اون صفحات لینک کرده‬ و تعیین کنیم که چیجوری اون لینکها‫ رو بدست آورده و یه‬ روش هدف دار لینک بیلدینگ واسه تقلید تلاشهای اون بسازیم‬. یکی از ابزارهایی که میتونیم واسه ‫اینکار استفاده کنیمه‬. ‬ موضوعی که باید به یاد داشته‫ باشین اینه که از لینکهای‬ با کیفیت و قوی در سایتتون استفاده کنین‬ پس بر لینکهای برگشتی تمرکز کنین‬ که اعتبار یا دامین معتبری داشته باشه. باید حواستون به فرصتهای مختلفی که در لیستها دارین باشه‬ و شما می تونین در اون دایرکتوری‬ های دیگری رو پیدا کنین تا‬ سایت خود رو در اون بذارین.‬ شما باید سایت خود رو در‬ دایرکتوریهای با کیفیتی بذارین‬ ولی احتمال این هست که‬ بعضی رو ندیده بگیرین و‬ این تحلیل به شما کمک میکنه‫ تا دایرکتوریهایی که رقبای‬ شما پیدا کردن رو پیدا کنین‬ تا از اون کمک بگیرین.

روشای دیگه لینک بیلدینگ

‬ یکی دیگه از روشهایی که شما‬ می تونین از اون به عنوان فرصتی بهره ببرین‬ به کار گیری وبلاگ نویسی به صورت مهمونه و یا یعنی پست مهمون که تاثیر بسیار خوبی در سئو سایت داره.‬ به این صورت می تونین به وب سایتهای دیگه رفته‬ و پیشنهاد بدین تا واسه وبلاگشان محتوایی بسازین‬. این معامله ای دو سر برد‫ است، هم اونا محتوایی‬ دارن که به سایت و کاربراشون کمک میکنه و‬ عوضش لینکهایی از سایتتون در‬ محتوای تولیدی شما در سایتشان قرار میگیره.‬ نه فقط اینکار به پیشرفت لینک برگشتی کمک میکنه بلکه‬ میتونه روابط صنعتی شما رو گسترش‬ دهد و یه سازمان بخشی عالی رو به وجود آورده‬ و وضعیت صنعتی شما رو بهتر کنه‬ هم اینکه باید حواستون به لینکهای سایتهای غیرانتفاعی هم باشه‬. خیلی از شرکتها از سازمانهای غیر‬ انتفاعی به وسیله اهدایها، متخصصین‬ و کارای دیگه و بسیاری اوقات‬ سازمانا، به سایت شما لینک میکنن. هر گاه که‬ سازمانهایی و اسپانسرهایی بدست میارید‬ لینکهای این دامنه ها به وسیله موتورهای‬ جستجو بسیار قابل اعتماد به نظر میرسن‬ پس شما باید فکر کنین که‬ کدوم علتها واسه سازمان شما مهم هستن‬ و از اونا پشتیبانی کنین‬ و یا اینکه با یه شرکت‬ غیر انتفاعی که با اون در رابطه هستین همکاری کنین‬ تا لینک یا داستانی واسه انتشار در سایت جفت و جور کنه.‬

روش دیگری واسه با‬ کیفیت آموزشی هست و اون‬ پست کردن اون در سایت‬ واسه گرفتن لینکه.‬ وب سایتهای بسیاری وجود دارن که هدف اصلی اونا‬ ارتقای وضعیت آموزشی صنعتی و‬ هدایت کاربران به محتوای اطلاع رسانیه.‬ با ساخت محتوای اطلاع رسانی که‬ بتونه شکافها رو پر کنه‬ یا با ساخت رابطه ای بین‬ سایتها واسه پیدا کردن محتوای لازم‬ شما، شبکه ای از افراد و‫ صفحه ها که از لینک شما‬ راضی هستن رو پیدا میکنین.‬ این یه وضعیت دو سر برده که سایت سوم‬ از هدایت خوانندگان به محتوایی معتبر بهره می بره و‬ هم اینکه از قرار گرفتن لینکها در‬ سایتی معتبر و در رابطه بهره میبرین.‬ روشای هدف دار بسیاری به وسیله تحلیل لینک‬ برگشتی رقبا قابل دریافت هستش‬ و واسه اینکار باید وقتی رو‬ صرف تحلیل فرصتهای موجود کنین‬ و ازش استفاده کنین‬ هم اینکه باید یادتون باشه‬ که این روند رو واسه دریافت ر‫تبهای بالا تکرار کنین‬ تا رنک بهتری دریافت کنین‬.